13970218000510_Test_PhotoAICTPRESS – دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا می گوید با شرکت مخابراتی زد تی ای چین همکاری می کند تا این شرکت بتواند مجددا فعالیت های خود را در خاک ایالات متحده آغاز کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS  به نقل از ورج، ترامپ به همین منظور مذاکراتی را با رئیس جمهور چین به عمل آورده تا راهی برای بازگشت زد تی ای به آمریکا بیابد.

زد تی ای به علت همکاری با ایران و کره شمالی مورد تحریم امریکا قرار گرفته و شرکت های آمریکایی حق ندارند هیچ نوع کالا و خدماتی را به آن صادر کنند. زد تی ای بر اساس مصوبه جدید وزارت بازرگانی آمریکا به مدت هفت سال با ممنوعیت صادراتی هم مواجه شده و نمی تواند محصولات خود را به خاک ایالات متحده ارسال کند.

زد تی ای پیشتر با صدور اطلاعیه ای اعلام کرده بود که تحریم های اعمال شده بر علیه این شرکت بر حیات و توسعه زد تی ای تاثیر منفی جدی می گذارد و این شرکت امیدوار است از طریق گفتگو با آمریکا این مشکل را برطرف کند.

زد تی ای یکی از شرکت های بزرگ مخابراتی چین است و ۸۰ هزار نفر کارمند دارد. زد تی ای به علت تحریم اخیر فرصت های حرفه ای بسیاری را در آمریکا از دست داده است.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای صفر بلاگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.