پخش سریال "بازی تاج و تخت" به تعویق افتاد

فصل پایانی سریال “بازی تاج و تخت” احتمالاً با تأخیری چند ماهه منتشر می‌شود.

صفر بلاگ: در حالی که طرفداران سریال محبوب بازی تاج و تخت منتظر زمستان در وستروس هستند، شایعه شده که پخش فصل پایانی این سریال در آوریل ۲۰۱۹ نخواهد بود. مصاحبه جدید با سرپرست جلوه‌های ویژه سریال، جو باور (Joe Bauer) حاکی از این بود که او و تیمش تازه کار روی فصل هشتم را شروع کرده‌اند.‌ او گفته آن‌ها تا مه ۲۰۱۹ وقت دارند تا روی جلوه‌های ویژه این سریال کار کنند. 


به گزارش سینماگیمفا، باور در مصاحبه با هافینگتون پُست گفته است: “دو سال برای کار روی فصل هشتم صرف شده و ما تازه کارمان را شروع کرده‌ایم. ما تا مه ۲۰۱۹ کار را تحویل می‌دهیم، پس هشت نُه ماه هنوز وقت داریم اما پیش‌ درآمد، پایلوت کار، از فوریه فیلم‌برداری می‌شود. بنابراین تا وقتی بخواهند کارشان را شروع کنند ما کار زیادی داریم که باید انجام دهیم.”


او درباره جایزه امی هم صحبت کرد و گفت برای جوایز امی ۲۰۱۹ تنها سریا‌ل‌هایی که قبل از ۳۱ مه ۲۰۱۹ پخش شده‌اند می‌توانند شرکت کنند. این یعنی او به فکر امی ۲۰۲۰ است چون HBO این سریال را بعد از مه ۲۰۱۹ پخش خواهد کرد.


این احتمال نیز هست که HBO چند قسمت را در مه ۲۰۱۹ نشان دهد اما به احتمال زیاد آن‌ها صرفا بخاطر جایزه شتاب زده عمل نمی‌کنند. پس تابستان احتمال قوی‌تری برای پخش فصل آخر است. هرچند اچ‌بی‌او می‌تواند تا پاییز هم صبر کند، گویا آن‌ها هیچ دلیلی برای عجله کردن ندارند.


باور چند کلمه ای هم درباره خط داستانی فیلم گفته: فکر می‌کردم پایان سریال خیلی شجاعانه باشد، فکر می‌کردم خیلی جالب باشد. همین هم شد. بنظرم بهتر از این نمی‌توانست تمام شود و این را کاملا بی‌طرفانه می‌گویم. فقط همین را بگویم که همانطور تمام شد که باید تمام می‌شد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای صفر بلاگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.