news-4-eftetahieh RAMZICTPRESS – آیین گشایش پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران روز ۶ شهریورماه ۹۷ در دانشکده مهندسی برق دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRES،پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران روز سه‌شنبه ششم شهرماه ۹۷ در سالن شهید تهرانی مقدم دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی افتتاح می‌شود.

این رویداد همه ساله با حضور متخصصان این حوزه برای ارائه آخرین دستاوردهای اندیشمندان کشور در قالب مقالات پژوهشی، نشست‌های علمی ترویجی و کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود و طی آن متخصصان افتای کشور به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

تعدادی از استادان، دانشجویان و صنعتگران به ارائه مقالات خود در این رویداد علمی می‌پردازند و کارگاه‌های متعددی نیز در برنامه کار این رویداد قرار داد. یک نمایشگاه نیز در حاشیه این همایش با حضور فعالان حوزه امنیت اطلاعات برپا خواهدشد. اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر نیز در وب‌سایت iscisc1397.isc.org.ir//index.aspx در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران روزهای ۶ و ۷ شهریورماه ۹۷ همراه با یک نمایشگاه جنبی در دانشکده مهندسی برق دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می‌شود و ۱۰ کارگاه نیز در کنار این رویداد در روزهای ۴ و ۵ شهریورماه برپا خواهدبود.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای صفر بلاگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.