مدلینگ مایلی سایرس برای برند معروف / عکس‌ها

خواننده جوان آمریکایی بار دیگر از توانایی‌های در زمینه مدلینگ استفاده کرد.

صفر بلاگ: مایلی سایرس در حال همکاری با برند کانورس ایکس (Converse X) کلکسیون جدیدی را روانه بازار کرده است. این دومین باری است که این ستاره هالیوودی با برند مشهوری چون کانورس همکاری می‌کند.


کلکسیون او شامل اسنیکر، لباس و اکسسوری است. او در این مجموعه از رنگ‌های بولد و چشمگیر مانند صورتی، جیگری و بنفش استفاده کرد.


به گزارش برترین ها، مایلی سایرس درباره این کلکسیون می‌گوید: “چیزی که هنگام طراحی این کلکسیون برای من اهمیت داشت، قدرت و استقلال بود. من می خواهم این دو حس را به افرادی که این لباس ها را به تن می کنند، منتقل کنم.”


یکی از لباس‌های این کلکسیون که مردم برایش سر و دست می شکنند، کفش‌های صورتی رنگ آن است که خود مایلی سایرس نیز در تبلیغات این کلکسیون آنها را به پا کرده است.


البته ست سویشرتی که مایلی در تبلیغات به تن دارد نیز طرفداران زیادی دارد که گزینه خوبی در کنار کفش‌های آن می‌باشد. این ست ورزشی از مدل‌های دهه ۷۰ میلادی الهام گرفته است.


قیمت‌های کلکسیون مایلی سایرس منصفانه است و از ۴۵ دلار تا ۱۳۰ دلار متغیر می باشد. از این رو تنها برای افراد طبقه بالای جامعه طراحی نشده و همه مردم می توانند آنها را خریداری کنند.

 


3

ب

4

6

11


8

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای صفر بلاگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.