بهمنی: ترانه‌های آلبوم چاوشی مشکل عریانی دارد

رئیس شورای شعر و ترانه از دلایل ندادن مجوز به دو قطعه آلبوم چاوشی گفت.

صفر بلاگ: عصر چهارشنبه ۲۴ مرداد محسن چاوشی اعلام کرد که مجوز آلبوم جدیدش صادر صادر شده است ولی طبق گفته مدیرکل دفتر موسیقی، دو قطعه از این آلبوم مجوز نگرفته است.  محمدعلی بهمنی، رئیس شورای شعر و ترانه دفتر موسیقی می‌گوید که ترانه‌های این قطعات مشکل عریانی دارند.

بهمنی در گفت‌وگو با ایرناپلاس با بیان اینکه قطعات آلبوم «ابراهیم» حدود ۶ ماه در انتظار گرفتن مجوز بوده است، گفت: به‌تازگی از رسانه‌ها شنیدم که سه قطعه آن مجوز گرفته است. این قطعات پیش از این مشکل داشتند که ظاهراً با آقای ترابی، مدیرکل موسیقی صحبت و برای مجوز آن موافقت شده است.


بهمنی در پاسخ به این پرسش که مشکل ترانه‌های آلبوم «ابراهیم» چیست؟ گفت: چند واژه در این ترانه‌ها مشکل عریانی دارد، مانند «آغوش» که ممنوع است. از این کلمات در این ترانه‌ها وجود داشت، اما تا جایی که به‌خاطر دارم، کلمات سیاسی نبوده است. 


بهمنی با اعلام این که اعطای مجوز این آلبوم از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد کار خوبی نبوده است، عنوان کرد: گاهی اوقات کلام چیزی خلاف واجبش نیست، اما شورا در هرصورت آلبوم «ابراهیم» را رد کرده است. چون عدم حضور آن کلمات در شعر، از قوانین است. اما به دلیل اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد این مجوز را صادر کرد، دیگر شورا مسئولیتی در قبال این اتفاق ندارد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای صفر بلاگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.