40f24138-13dd-4f3a-9abb-4c496c7ae96f_20181023_145152ICTPRESS – معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل از ارایه خدمات ویژه پست به متقاضیان دریافت گذرنامه در ایام اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) خبر داد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، احمدی روز سه شنبه یکم آبان ماه با اشاره به ضرورت توزیع مرسولات حاوی گذرنامه به محض ورود به واحدهای پستی، گفت: در روزهای باقیمانده تا ایام اربعین، تحویل این دسته از مرسولات به مشتریان در سه شیفت کاری انجام می شود.

وی افزود: شرکت ملی پست با عمل به وظیفه ذاتی خود در ارسال به موقع مرسولات به مشتریان و همچنین تلاش در جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن گردهمایی عظیم اربعین؛ واحدهای پستی خود را ملزم به توزیع گذرنامه متقاضایان در نوبت های عصرگاهی و شبانگاهی علاوه بر صبحگاهی کرده است.

او همچنین از مدیران واحدهای پستی در استانها و مناطق تهران خواست ضمن اجرای دستورالعمل های مربوط به این خدمت، تمهیدات لازم در جهت بهره وری از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود در این زمینه را فراهم سازند.

احمدی در پایان افزود: اجرای طرح ویژه توزیع گذرنامه ایام اربعین امام حسین (ع) در سه نوبت، در تمامی شهرها و مناطق روستایی کشور انجام می شود.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای صفر بلاگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.